41 317 16 15

szkola.slopiec@onet.eu

Słopiec Szlachecki 86

26-021 Daleszyce

Przedstawienie pt.: „Czerwony Kapturek”

W styczniu (21,22) świętujemy dni, o których nikt – dzieci i dorośli – nie mogą zapominać. To bardzo ważne święta – Dzień Babci 🧓i Dziadka👴. Z tej okazji klasy 0 i III wraz z wychowawcami : Mileną Cudzik, Edytą Moczydłowską i Martą Jaroń przygotowały występ, aby celebrować te ważne dni. Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”.
Niestety z powodów aktualnej sytuacji epidemiologicznej babcie i dziadkowie nie mogli przybyć do Naszej szkoły ,aby je obejrzeć. W tym celu powstało nagranie składające się z dwóch części, by wszyscy mogli zobaczyć tą doskonałą grę aktorską Państwa dzieci i wnuków! 😊
Szanowni Państwo z całego serca składamy szczere i serdeczne życzenia: długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu !!
Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w przygotowaniu dzieci , Pani Alinie Kosakiewicz za piękne nagranie oraz Pani Halinie Piorun i Justynie Kruk ,które wykazały ogromne zaangażowanie i pomoc.
Życzymy miłego oglądania ! 😊
Comments are closed.