41 317 16 15

szkola.slopiec@onet.eu

Słopiec Szlachecki 86

26-021 Daleszyce

Najważniejsze wydarzenia z życia Naszych przedszkolaczków:

-Relacja z Dnia Misia i Andrzejek w Punkcie Przedszkolnym.
W czwartek 25 listopada 2021r. w Punkcie Przedszkolnym dzieci świętowały Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie nasze przedszkolne misiaki zostały otulone miłością; wysłuchały wiersza na swoją cześć oraz wielu piosenek przy których tańczyły razem z dziećmi. Maluchy malowały wymarzonego misia, uczestniczyły też w konkursie plastycznym z nagrodami. Dzień zakończyło wręczenie dyplomów „Przyjaciela Misia” oraz sesja zdjęciowa.
Kolejnego dnia nasza szkoła obchodziła Andrzejki, ze względu na pandemię, podobnie jak Dzień Misia w klasach. Przedszkolaki bawiły się w bajecznych strojach na dworze królewskim oraz próbowały poznać swoją przyszłość przy pomocy wróżb; kto pierwszy wyjdzie za mąż lub ożeni się, kim zostanie gdy dorośnie, jak będzie mieć na imię wybranka lub wybranek serca. Pomimo ograniczeń zabawy się udały a uśmiechów w całej szkole nie brakowało.
-Mikołaj
Szóstego grudnia jak co roku dzieci uczęszczające do Punktu Przedszkolnego odwiedził Święty Mikołaj oraz jeden z jego Elfów. Długo oczekiwani Goście odpoczęli od podróży przy ciasteczku a przerwę im uatrakcyjnił występ przygotowany przez dzieci. Po części artystycznej odbyło się rozdanie prezentów, podziękowania i oczywiście zaproszenie Miłych Gości do kolejnych odwiedzin za rok…

Comments are closed.